Офіційний дистриб'ютор
на території України
Офіційна
гарантія на товар
Будь-який вид
доставки 1 день

Годинник «Pokemon Watch»

x

Залишити заявку

Екран: 1.22 дюйма
Рздільна здатність екрану: 240 на 240 пікселів
Мережа: 2G GSM: 850 / 1900MHz
Вологонепроникність: Рівень IP65
Додатково: Камера + WiFi + GPS + LBS + Датчик сили тяжіння, крокомір
Комунікації: Двостороння розмова (16 + 5 чоловік ) / Груповий чат / Друзі / Монітор
слот SIM карти: Pin
Спосіб зарядки: Магнітний слот
Підключення: Bluetooth, app
Термін роботи батареї: 3-8 днів
мова: Російська, Англійська, Італійська, Французька
Функції: Локалізація та взаємодія камери і зображень, двостороння розмова, голосові повідомлення, дистанційний вимикач, дистанційне виявлення, тихий монітор, сигнал забороненої зони, особистий чат, груповий чат, крокомір
Додаткові опції: Будильник / sos / крокомір / історія шляху / погода / знімний ремінець
Всі моделі годинників
Увага!
Остерігайтесь підробок!

Оригінальні Годинники Smart Baby Watch захищені фірмовою голограмою!
* В звязку с появою неякісних і дешевих підробок, Годинники Smart Baby Watch тепер захищені фірмовою голограмою
Залишились питання?
Задайте їх нашому менеджеру!

Pokemon Watch Годинник

Годинник Pokemon Watch це знахідка для батьків. З ними не потрібно переживати про місцезнаходження дитини. Для того щоб подивитися, де він зараз перебуває, необхідно лише включити смартфон. А так як він у сучасної людини завжди під рукою, ви будете знати постійно, де знаходиться дитина. Годинник Pokemon Watch набагато зручніше, ніж телефон, так як завжди знаходяться на руці, тому їх складніше втратити або забути. А якщо вони будуть зняті, то на телефон прийде спеціальне повідомлення. Якщо ви ще досі думаєте, що Купити впевненість неможливо, то ми готові посперечатися. І відразу попереджаємо, ціна цього почуття вас не засмутить.

Переваги

Годинник Pokemon Watch допомагають батькам позбутися тривоги про місцезнаходження дитини. Для того щоб ви були обізнані про стан малюка, цей гаджет має:
  • кнопку SOS;
  • датчик зняття;
  • функцію прослуховування без повідомлення власника;
  • GPS навігацію.
Такий набір зможе відповісти на будь-які питання про місцезнаходження крихти. А то, яку інформацію може надати пристрій, можна порівняти лише з обладнанням спецагентів.
Кнопка SOS допоможе екстрено здійснити зв'язок з рідними. Максимум на термінові виклики ставиться п'ять номерів. Тому при необхідності дитина може сам терміново викликати того, хто йому потрібен, або якщо один абонент не відповідає, то спробувати з'єднається з іншим. А п'ятиметрова область прослуховування дозволить бути постійно в курсі оточення малюка і розмов біля нього.
GPS Pokemon Watch надає інформацію про місце розташування дитини в реальному часі. Вся необхідна інформація миттю виводиться на екран телефону або комп'ютера. Функція & laquo; Електронний паркан & raquo; відразу повідомить повідомленням на вказаний номер про перетин його кордонів. Це дозволить швидко реагувати на зміну місця розташування малюка на прогулянці біля будинку на майданчику або в парку. Тому більше не потрібно переживати про те, що дитина забіжить невідомо куди.

Вибір

Перед тим як прийняти рішення Купити Pokemon Watch, необхідно упевнитися, що купується саме оригінал. Тому що, в іншому випадку впевненості, в місці розташування дитини такий пристрій явно не принесе. Наша продукція має захисну голограму, що підтверджує її достовірність. Тому ми кращий варіант, де можна Замовити Годинник Pokemon Watch в Україні.
Дивіться також: