Офіційний дистриб'ютор
на території України
Офіційна
гарантія на товар
Будь-який вид
доставки 1 день

Новини:

x

Залишити заявку

АКЦІЯ напередодні першого вересня


Дорогі наші клієнти, напередодні першого вересня і відкриття сезону рюкзаків ми надаємо Вам зробити вигідну покупку.

На головній сторінці нашого сайту зараз йде акція, При покупці Дитячих годин

- дитячі рюкзаки Nohoo зі знижкою -20%. Сайт Nohoo доступний за адресами: https://nohoo.com.ua/, https://nohoo.ua, https://nohoo.in.ua переходьте по посиланню і вибирайте модель дитячого рюкзачка.Хто вже був у нас в шоу-румі і в офісі, той знає, що ми є власниками дитячих рюкзаків з неопрена бренду Nohoo в Україні.

Хто ж ще у нас не був в гостях, то всіх запрошуємо до нас в гості. У нас Ви можете знайти дуже багато дитячих товарів, які дуже актуальні до головного свята осені.

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір, а так само відповімо Вам на всі питання. Ваші дитячому можуть у нас погратися в дитячому куточку і з'їсти цукерку.
Новинка 2017 модель Q300


Щомісяця наш інтернет магазин радує Вас новими моделями дитячих gps годин: Пропонуємо Вашій увазі більш детально розібрати всі плюси і мінуси новинок.

почнемо:                       

Новинка роківа 2017 модель Q300

У даній моделі незвичайний дизайн, який повністю не схожий на попередні моделі.

Так само є величезний плюс - це магнітна зарядка у вигляді прищіпки. Хто знає модель Q100, ті чудово розуміють і знають, що магнітна зарядка без прищіпки дуже важке штука і поставити на зарядку такі Годинник вимагає часу. У дано ж моделі виробник врахував цей нюанс і зробив дуже зручно.

       
                      

Наступна особливість даної моделі-це Наявність двох кольорів: фіолетовий і блакитний. Дуже гарний ремінець. На ремінці намальовані улюблені дитячі герої: Капітан Америка і т.д

Тепер мабуть найголовніше відмінність даної моделі - На годиннику присутній Вологозахіст IP 67

Давайте розберемося, що це таке ??

Дана ступінь вологозахисту говорить про те, що Годинник водонепронікні і в них можна плавати і купатися.

Ми перевіряли Годинник Q300 і занурювали в воду.

Підсумок - все працює, так і є.


Але дорогі читачі давайте будемо пильні і розуміти, що вода є вода:

Перше правило після того, як Годинник потрапили в воду продміть всі отвори на годиннику. І найголовніше, в світі сучасної техніки є приклад знаменитий iPhone 7, виробник якого заявляє, що він водонепроникний.

Але тим не менш не радять без потреби опускати його в воду.

Так і з моделлю дитячих годин Q300 - так виробник заявляє про вологозахист IP 67, та ми перевіряли це, але ми теж дуже просимо не занурювати дану модель в воду без вкрай сильної необхідності.
Яким же чином працює геолокація на gps годиннику?
Місцезнаходження може визначатися двома способами:

1.LBS (вишки мобільного звязку)
2.GPS (сигнал супутника)

З цього випливає, що якщо працює GPS, то місцезнаходження буде дуже точним, але мінус цього способу - Годинник повинні перебувати тільки під відкритим небом, сигнал не проходить через будівлі.

В даному випадку починає працювати LBS-трекер, в цьому випадку є відхилення в місцезнаходження, і буде показуватися місцезнаходження найближчої вишки мобільного звязку.
Немає мережевого обладнання, що ж робити?
1.Головне - потрібно точно знати, що на балансі вашої сім-карти є гроші і налаштований інтернет (не менше 1 Гб)

2. Для налаштування інтернету існують спеціальні смс-команди:

Для Vodafone і Lifecell:

Pw, 123456, apn, internet #

Pw, 523681, apn, internet #

Якщо у вас контракт - відправляємо:

Pw, 123456, apn, www.kyivstar.net

Замість kyivstar ви пишете свою назву стартового пакета!
Після цього, через 15-20 хвилин інтернет буде налаштований.

Також така проблема може, якщо Ви не активували сім-карту.
Що робити якщо пропав звук в годинах (вас чують, Ви немає) модель Q50?
Зробіть дзвінок на Годинник, на годиннику приймаєте цей виклик і після цього кнопкою 1 на годиннику Ви додаєте гучність, і проблема усунена.
Вставили сім-карту, включили Годинник, а на дисплеї біла смуга
Це означає, що Ви не зняли запит пін-коду з сім-карти. Потрібно витягти її з годинника, вставити в телефон і зняти пін-код. Але для того, щоб Годинник знову стали нормально функціонувати, необхідно дочекатися повного розрядження батареї. Після того, як батарея на годиннику сяде, вставте сім-карту зі знятим пін-кодом.
Швидко розряджається батарея
Від того, яка кількість функцій була увімкнена на Вашому годиннику, а також від того, як часто Ви поставили оновлення місцезнаходження в налаштуваннях, тим швидше ваші Годинник будуть сідати. Для більш тривалої роботи батареї вибирайте найнеобхідніші Функції і виставляйте оптимальний період оновлення GPS.
Перестали приходити повідомлення (Датчик зняття з руки, розряджена батарея)
Все дуже просто, смс повідомлення приходять за рахунок тарифного плану, який встановлений на вашій сім. Відповідно, якщо у Вас закінчилися гроші на рахунку або ж закінчилися безкоштовні смс, просто пора поповнити рахунок і все знову запрацює!
Як перевірити Наявність інтернету і грошей на рахунку?
Потрібно дістати сім-карту з годинника, вставити в телефон, набрати комбінацію цифр в залежності від Вашого оператора, дізнатися баланс. Після поставити сім-карту назад в Годинник.
Що робити, якщо ви забули пароль?
Якщо раптом Ви забули пароль, то можна скористатися сервісом в додатку по відновленню пароля. У разі навіть якщо з якихось причин цього зробити не вдалося, зверніться в службу техпідтримки для повного відновлення доступу до свого облікового запису!
Наступна сторінка
Залишились питання?
Задайте їх нашому менеджеру!
Дивіться також: